- EDIFIER

Цена
€95 20 / 186 20 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип система | Home Audio System |
| Multimedia Type | Home Audio System |
| Multimedia Type | Home Audio System |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип система | Home Audio System |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност | 42 W |
| Изходна мощност | 42 W |
| Изходна мощност на канал | 21 W |
| Изходна мощност на канал | 21 W |
| Честотен диапазон | 60Hz-20kHz |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Tweeter | 1 (1 x 1") |
| Аудио интерфейс | 2 (6.3-mm jack), 2 (RCA), 2 (3.5-mm mini jack) |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 4.5 кг |
| Номинално тегло | 4.5 кг |
| Външен цвят | Черен |
| Family | MR4 |
| Честотен диапазон | 60Hz-20kHz |
| Family | MR4 |
| Характеристики на високоговорителите | Bass Boost |
| Woofer | 1 (1 x 4") |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Характеристики на високоговорителите | Bass Boost |
| Tweeter | 1 (1 x 1") |
| Аудио интерфейс | 2 (6.3-mm jack), 2 (RCA), 2 (3.5-mm mini jack) |
| Woofer | 1 (1 x 4") |
| Тегло | 5.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | За рафт |
| Захранване | Активни |
| Изходна мощност (W) | 42 |
| Брой говорители (count) | 2 |
| Цвят | Черен |
| Импеданс (Ohm) | 4 Ohm |
| Честотен обхват | 60Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 85 |
| Bluetooth | Не |
| Wi-Fi | Не |
| Материал на корпуса | MDF |
| Чифт | Да |
| Тегло | 5.40кг |
Активни студийни монитори Edifier MR4 — Прецизен звук за вашето работно пространство
Подобрете аудио изживяването си с активните студийни монитори Edifier MR4. С 1-инчов копринен високоговорител и 4-инчов нискочестотен говорител, тези тонколони осигуряват чисти високи и плътни ниски честоти с обща мощност 42W RMS. Независимо дали смесвате музика, редактирате видео или просто слушате музика, MR4 предлага точен и балансиран звук.
Ключови Предимства
- Многофункционална свързаност — RCA, AUX и TRS входове осигуряват съвместимост с аудио интерфейси, компютри и мобилни устройства.
- Преден контролен бутон — Удобно регулиране на силата на звука и изход за слушалки на една ръка разстояние.
- Студийна точност — Оптимизирана честотна характеристика за неутрален звук при критично слушане и създаване на съдържание.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Активни студийни монитори |
| Обща изходна мощност (RMS) | 42W |
| Конфигурация на драйверите | 1-инчов туитър + 4-инчов уфър |
| Честотен обхват | 60Hz – 20kHz |
| Импеданс | 4 Ohm |
| Входни конектори | RCA, AUX, TRS |
| Контроли | Бутон за сила на звука, изход за слушалки |
| Материал на корпуса | MDF |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Ляв и десен говорител (чифт)
- Захранващ кабел
- RCA аудио кабел
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







